O NÁS

 

 

CO BYSTE SE O NÁS RÁDI DOZVĚDĚLI?

 

V lednu 2018 jsme pro Vás otevřeli plně vybavenou posilovnu na ploše 300 metrů čtverečních v centru města Ústí nad Labem. V našich prostorech máme 4 zóny - fitness, kardio, fight a cross. Na dvou podlažích máme obrovský prostor pro různé sportovní aktivity zahrnující strečink a funkční trénink.

Naším cílem je sjednotit různé sporty a různé skupiny do jednoho velkého, přátelského kolektivu. Mimo jiné chceme sjednotit a posílit pozici bojových sportů v České republice. Zároveň chceme v našem Ústí nad Labem zvednout povědomí o všech různých sportech, které u nás nabízíme. Ať už se jedná o skupinové lekce nebo soukromé tréninky našich trenérů bojových sportů či fitness. Více o našich trenérech naleznete v jednotlivých sekcích, tzn. pokud chcete vyhledat trenéry bojových sportů, najdete je pod složkou „Bojové sporty“ atd.

A na co se můžete těšit v oblasti fitness a kardio zóny? Máme tu celou řadu různých profesionálních strojů od značek jako je Grunsport, Sterling, Sports Art a další. Dále Vám nabízíme nové profesionální běžecké pásy pro oživení Vašeho kardio tréninku. Mimo pásů zde máme i různá kola, airbiky, simulátor běžkování, rotopedy a další. Ze široké nabídky si pak můžete vybrat benche v různých polohách (hlavou nahoru, hlavou dolu, rovný). Nabízíme Vám i 2 kompletní sady jednoručních činek, dřepovací konstrukci nebo multipress. Pokud Vás baví kladky, u nás si přijdete na své. Tyto stanice tu máme rovnou dvě!

Pokud se posuneme do Cross zóny, nabídneme Vám tu plno volného prostoru, speciálních os a kotoučů různých typů. Máme u nás i bedny, na které si můžete vyskočit, malou horolezeckou stěnu. Anebo naše konstrukce s logem, na kterých můžete dělat například shyby, ale také si zadřepovat či zabenchovat. Nedávno nám přibyl i tlakový stroj na ramena ve stoje. A chystáme i další. 

Ve fight zóně Vám pak nabídneme ring, ve kterém si můžete dát pár kol sparringu. Mimo jiné, je to rozsáhlá tělocvična s dlouhou řadou pytlů různého typu a aparátů. Tudíž si dovolíme tvrdit, že se tu nebudete nudit. Naši trenéři zde také nabízejí soukromé lekce nebo skupinové lekce různých bojových sportů. Záleží jen na tom, co si vyberete.

Pokud chcete reálnou představu všech těchto popisovaných prostor, podívejte se do naší fotogalerie „NAŠE PROSTORY“, která se nachází na této stránce.

Pokud se na naší stránce neorientujete tak jako my, shrneme Vám tu i to, jak se u nás platí jednorázové vstupné. Abyste u nás mohli cvičit a chodit na naše lekce, musíte si zakoupit klubovou kartičku, kterou máme u nás na baru a stojí rovných 100 KČ. Poté získáváte zvýhodněné vstupné. Pokud jste dospělý, za vstup do fitness zaplatíte 80 KČ. A pokud jste student (a máte ISIC nebo jiný studentský průkaz), zaplatíte pouhých 60 KČ. Komplexní ceník můžete najít u nás na webu, pokud si v záložkách najdete složku „Ceník“.

Jako poslední Vám tu sdělíme naše telefonní číslo na recepci: +420723571237. Více kontaktů můžete najít v sekci „Kontakty“. Neváhejte zavolat nebo napsat na naše sociální sítě (Facebook a Instagram - @sfcsportfightclub), pokud si s něčím nevíte rady! Jsme tu pro Vás!

 

Váš #teamsfc

 

 


NAŠE PROSTORY